Aktualności Aktualności

XII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

  Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego.   Konkurs ma na celu podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki...
więcej

Dodano: 28.04.2017
Program MBA na LinkedIn

Miło nam poinformować, że utworzona została grupa na portalu społecznościowym LinkedIn poświęcona programowi Executive MBA, realizowanemu na naszym Wydziale.
więcej

Dodano: 06.04.2017
Magdalena Daniłoś o video-marketingu na naszych studiach

Magdalena Daniłoś, właścicielka agencji OFFON Agency oraz autorka bestsellerowej książki "Video marketing nie tylko na YouTube" już wkrótce poprowadzi część zajęć z przedmiotu "W sieci mediów społecznościowych", realizowanego na trzecim semestrze naszych studiów.
więcej

Dodano: 04.04.2017
Rozpoczęcie procedury akredytacji AMBA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, prowadzący studia podyplomowe Executive Master of Business Administration, w październiku 2016 r. rozpoczął proces ubiegania się o akredytację AMBA.
więcej

Dodano: 27.03.2017
Welconomy Forum w Toruniu - 13-14 marzec 2017

  Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się Welconomy Forum 2017, a wraz z nim organizowana w jego ramach przez Katedrę Doskonałości Biznesowej, 1. Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Wyzwania współczesnego zarządzania w gospodarce światowej: przywództwo, strategie społeczna odpowiedzialność. Relacja pojawi się na stronie niezwłocznie po konferencji. Więcej informacji na stronie: https://welconomy.umk.pl/pages/main_page/ Życzymy naszym Prelegentom udanych obrad! Zespół EMBA
więcej

Dodano: 01.03.2017