Aktualności Aktualności

Dni Otwarte MBA

Wszystkich zainteresowanych studiami MBA zapraszamy na Dni Otwarte MBA, które odbędą się 26 i 27 czerwca 2017 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Program wydarzenia poniżej.  
więcej

Dodano: 13.06.2017
Dlaczego warto studiować MBA?

MBA - magiczny skrót, który może być przepustką do sukcesu zawodowego. Czy warto zdecydować się na studia Master of Business Administration? Odpowiedź jest jedna - wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania względem tego typu studiów. Być może do podjęcia decyzji przekonają Cię następujące korzyści, które bez wątpienia płyną z bycia słuchaczem MBA.
więcej

Dodano: 30.05.2017
XII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

  Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego.   Konkurs ma na celu podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki...
więcej

Dodano: 28.04.2017
Program MBA na LinkedIn

Miło nam poinformować, że utworzona została grupa na portalu społecznościowym LinkedIn poświęcona programowi Executive MBA, realizowanemu na naszym Wydziale.
więcej

Dodano: 06.04.2017
Magdalena Daniłoś o video-marketingu na naszych studiach

Magdalena Daniłoś, właścicielka agencji OFFON Agency oraz autorka bestsellerowej książki "Video marketing nie tylko na YouTube" już wkrótce poprowadzi część zajęć z przedmiotu "W sieci mediów społecznościowych", realizowanego na trzecim semestrze naszych studiów.
więcej

Dodano: 04.04.2017